Tänu tehnikult

17veebr.

Tänu tehnikult

Tunnustus Fakto Auto teenindusmeeskonnale ehk teeninduslugu, mis pani silma särama.

Tööpäev oli tormiliselt lõppu jõudnud. Oli aeg auto hooldusest ära tuua, et argipäev kergendusohkega õhtu vastu välja vahetada.

Astusin teenindaja juurde. Ilma pikema tseramooniata ulatas ta mulle autovõtmed. Avastasin neilt uue detaili – lipiku ühe telefoninumbriga. Teenindaja selgitas, et see on puksiirabi, mida saan vajaduse korral igal ajal tellida, ilma lisakuluta. See oli tore uudis. Hea on teada, et ka  ootamatute tõrgete korral on abi tagatud.

Siis soovis teenindaja mulle ohutut sõitu. Arve oli mul juba tänu internetiavaruse piiritutele võimalustele paari hiireklõpsuga tasutud.

Nii astusin uksest otse parklasse. Mu neljarattaline ruun ootas kahe lähima valge paralleeljoone vahel.

Avasin puldist ukse, istusin autosse ja jäin kõrvalistet silmitsema. Sellel lebas pihutäis komme. Nende kõrval oli paberileht tervitussõnadega autot hooldanud tehnikult.

Mõttes saatsin tallegi oma tervitused teele.

Keerasin auto võtmest elule ja suunasin ta nina lähima ristmiku poole, et toimetada rõõmsad emotsioonid ka oma kallimatele soojalt kohale. Telefoninumber võtmerõnga küljes andis mulle kinnitust, et tehtud töö on kvaliteetne, ja kommid andsid kaasa sooja tunde.


Tänan Teid, et leidsite aega lugemiseks ja kaasa mõtlemiseks. Piret-5
Kui tekkis küsimusi või soov mõtteid vahetada, võtke palun julgelt ühendust.
Piret Bärg, superviisor/ 56 566 899/ piret@teenindus.ee
et ka selliste võimalike ohtude korral on abi tagatud. Siis soovis teenindaja mulle ohutut sõitu. Arve oli mul juba tänu internetiavaruse piiritutele võimalustele paari hiireklõpsuga tasutud. Nii astusin uksest otse parklasse. Mu neljarattaline ruun ootas kahe lähima valge paralleeljoone vahel. Avasin puldist ukse, istusin autosse ja jäin kõrvalistet silmitsema. Sellel lebas pihutäis komme. Nende kõrval oli paberileht tervitussõnadega autot hooldanud tehnikult. Mõttes saatsin tallegi oma tervitused teele. Keerasin auto võtmest elule ja suunasin ta nina lähima ristmiku poole, et toimetada rõõmsad emotsioonid ka oma kallimatele soojalt kohale. Telefoninumber võtmerõnga küljes andis mulle kinnitust, et tehtud töö on kvaliteetne, ja kommid andsid kaasa sooja tunde.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.